Про це повідомляє «Радіо Свобода» із посиланням на висновок місії ОБСЄ.

За даними спостерігачів, 14 жовтня о 14:23 у Маріуполі вони почули звуки обстрілу.

Український військовий, який перебував із місією повідомив, що обстріляли блокпост силовиків за кілометр на схід від селища Сартана (за 19 кілометрів на північний схід від Маріуполь).

«Інше джерело повідомило місії, що загинули сім людей, а від 10 до 15 були поранені», – йдеться в повідомленні.

Представники місії, які прибули на місце події повідомили, що вони виявили залишки ракети «Град». Їх розташування свідчило про обстріл зі сходу.

Спостерігачі кажуть, що залишили селище через 15 хвилин через постійний обстріл. За припущеннями членів місії, перестрілка велась між українськими силовиками і, ймовірно, бойовиками, причетними до угруповання «Донецька народна республіка».

Згодом місія поїхала до лікарні в Маріуполі, де черговий лікар повідомив про 14 поранених, яких доправили, двоє з них – у тяжкому стані.

«У лікарні священик, який заявив, що був на місці події, повідомив, що бачив кілька тіл. Він додав, що українські військові надавали першу медичну допомогу пораненим», – йдеться в повідомленні ОБСЄ.

Як повідомляє прес-служба міської ради  Маріуполя, результаті вчорашнього обстрілу селища Сартана біля Маріуполя загинули семеро мирних жителів, ще сімнадцять осіб отримали поранення.

За даними міськраді, обстріл вчинили проросійські сепаратисти.

Як писав «Вголос», сьогодні у Маріуполі оголосили день жалоби через загибель мирних жителів.