Про це пише УНІАН.

Зустріч пройшла ввечері 28 липня в Зеленому театрі, розташованому в Центральному парку культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка.

 «В дуже недалекому майбутньому Росія покаже, що асоціювати її з путінською епохою, щонайменше, недалекоглядно», – сказав Биков  зазначивши, що його прогноз заснований на знаннях історії та спілкуванні з молодими людьми.

«Спілкуюся, в основному, з молодими інтелектуалами – зі своїми студентами... Вони молоді, часто гарячі й недалекоглядні, але це мої друзі. Є кістяк – 50 осіб, з якими я відводжу душу. Їхній вік у діапазоні від 19 до 29 років. Повірте мені, цих людей не нагне вже ніхто», – акцентував Биков.

За його словами, є люди в РФ, з якими він порвав після анексії Криму й початку бойових дій на сході України. Водночас, говорячи про різні погляди на ситуацію, додав, що йому не притаманна «кам’яна однобокість», а праві й неправі є з обох сторін.

«Мене і в Україні не все влаштовує... Я б не хотів ставати в дуже фальшиву позу гостя, який говорить, як йому все тут подобається», – сказав Биков.

До слова, Дмитро Биков народився в 1967 році в Москві, він російський письменник, поет, публіцист, журналіст, літературний критик, викладач літератури, радіо- і телеведучий. Також Биков – автор десятків книг (романів, повістей, збірок віршів тощо). Удостоєний низки літературних премій.