Про це під час інтерв’ю-прес-конференції на тему: «Атестація працівників поліції у Львівській області і її вплив на реформування кадрового складу» у Львівському прес-клубі повідомила член атестаційної апеляційної комісії Південного регіону Національної поліції України Наталія Шелестак, передає кореспондент «Вголосу».

«Цілі, які було поставлено перед атестаційною комісією в Одесі, – це очищення лав поліції від людей, котрі не достойні там працювати, не розуміють нового підходу до роботи. Але, на жаль, з тих осіб, яких ми рекомендували на звільнення, частина й надалі працює, хоча, за законом, їх мали звільнити протягом п’яти днів, причому не звільнено навіть тих, хто не подавав до суду», – зазначила Наталія Шелестак.

«Під час переатестації були й такі працівники, які не розуміли навіть термінології своєї роботи: в одного слідчого з 15-річним досвідом роботи я запитала, що означає термін «склад злочину». Відповіді він не міг дати. Ще в Одесі була проблема з мовним питанням, їхні полісмени часто просто не знають української. Тому закони України їм доводиться перекладати зрозумілою для них мовою», – додала Наталія Шелестак.