В Одесі мати звинувачує у побитті свого 13-місячного сина жінку, яка доглядала за її двома дітьми. Хлопчика знайшли вдома з гематомами, а нетвереза няня в цей час спала.

Про це повідомляє ТСН.

Синці, скривавлений ротик, розпухле вухо — таким Марія Литовченко побачила свого молодшого сина, коли примчала  з роботи. Жінка запанікувала, бо няня телефоном попередила про звільнення і перестала брати слухавку. “Я дуже злякалася. Мене трусило, я собі уявляла такі страшні, не знаю, чому, передчуття, що я побачу щось дуже плачевне”, — розповіла матір. Коли жінка “влетіла” у квартиру, побачила старшого 4-річного сина, який грався на самоті. Няня, від якої тхнуло алкоголем, міцно спала, а на ній лежав однорічний малюк. “Бачу, що в нього увесь рот у крові, ліва частина опухла від синців, вухо набрякло, все в гематомах. Ліва частина обличчя, кофточка у нього вся в плямах великих крові. Я починаю будити її, кажу: що ви наробили? А це так і було”, — каже Марія Литовченко.

Мати знайшла хлопчика вдома з гематомами і кров’ю на обличчі, а нетвереза няня в цей час спала. Зараз справу розслідує поліція. Мати викликала “швидку” та поліцію, хлопчика шпиталізували. У лікарні засвідчили численні гематоми і травми. Поліція в цей час спілкувалася із нянею. “Була опитана няня малюка, яка заперечила свою причетність до побиття дитини. Слідчі призначили клопотання щодо проведення судово-медичної експертизи для встановлення ступеню важкості отриманих тілесних ушкоджень”, — пояснила представник поліції Любов Гордієвська. На час слідства няню відпустили.

Марія, аби вберегти інших матусь від такої “помічниці”, написала пост до соцмереж. У коментарях відписалися не лише обурені френди, а й сама няня. “Мати — аферистка, аби не платити гроші няні, вигадує всілякі жахи. Щойно почула, що я в неї більше не працюватиму — театр зобразила”, — стверджує жінка. Марія ситуацією шокована, бо дотепер проблем із нянями у неї не було. Цю жінку знайшла за оголошенням в інтернеті, вона показала диплом про вищу педагогічну освіту й розповіла про досвід роботи з малюками.

Односельці колишньої няні, коли прочитали пост у соцмережі, розповіли, що жінка й справді колись працювала вчителем фізкультури, але потім у неї почалися проблеми з алкоголем і вона звільнилася зі школи. Прибираючи вдома, Марія знайшла пляшку з-під дешевого вина та зім’яту візитівку лікаря-нарколога. Тепер вона хоче добитися для жінки покарання і більше ніколи справ із нянями не мати.

https://www.youtube.com/watch?v=HevbM9Drjwc