У ВІП-солярії в Одесі на вулиці Жуковського виявили 12 прихованих камер в роздягальнях, туалетах і апаратах для штучної засмаги, пишуть Вести посилаючись на власні джерела в Одеській обласній прокуратурі.

«Приховані камери були встановлені в солярії, який відвідували дружини і дочки відомих політиків і великих підприємців Одеси. Прямо в салоні міліціонери виявили потужний комп'ютерний сервер , який передавав пікантне відео в режимі онлайн за кордон. Також був знайдений ще один віддалений сервер» , - розповів правоохоронець.

Відеоролики з одеським «оголенням» рекламувалися на європейських і американських сайтах як «солярій з російськими красунями». За кілька доларів іноземні любителі «полунички» могли в реальному часі спостерігати за принадами одеських бізнес-леді і дружин багатих людей.

Це вже другий подібний випадок за останні місяці - влітку одеські міліціонери з'ясували, що в СПА-салоні на вулиці Генерала Петрова були встановлені приховані камери, які знімали оголених відвідувачок закладу, що готувалися приймати сонячні ванни в солярії.

Джерело: Вести