Про це повідомляє «Перший муніципальний канал» на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомив головний лікар багатопрофільної лікарні Білгород-Дністровського Ігор Десятник, до того, як у педіатра виявили туберкульоз, вона встигла прийняти близько 600 дітей, з яких 60 дітей – це діти віком до одного року. Ігор Десятник стверджує, що 24 квітня повинні доставити препарат туберкулін для проведення діагностики всім дітям, які обслуговувалися у хворого педіатра. Якщо у когось із дітей будуть виявлені симптоми туберкульозу, їм будуть надані всі необхідні препарати.

Ігор Десятник запевняє, що всі препарати для лікування туберкульозу є в наявності. З 60 дітей у віці до одного року, які обслуговувалися на ділянці хворого педіатра, тільки шестеро не мають вакцинації від туберкульозу. Зараз ці діти знаходяться під пильним наглядом медиків. Керівник обласного управління охорони здоров'я Тетяна Сибірцева повідомила, що ті діти, які ходять в школу і були в контакті з хворим педіатром, повинні обов'язково пройти флюорографічне і рентгенологічне обстеження.

На даний момент педіатр знаходиться в лікарні і проходить лікування від туберкульозу. Відомо, що раніше в Одеській області був виявлений туберкульоз у п'яти водіїв пасажирських автобусів.

Туберкульоз – це інфекційне захворювання, що викликається різними видами мікобактерій. Хвороба зазвичай вражає тканину легень, рідше зачіпаючи інші органи. Мікобактерії туберкульозу передаються повітряно-крапельним шляхом при кашлі, чханні і розмові хворого. Після інфікування туберкульозом захворювання часто протікає в прихованій формі, але іноді переходить в активну форму.