Офіс президента вдень у суботу, 29 серпня 2020 року, оприлюднив коментар з приводу рішення Конституційного Суду України стосовно неконституційності призначення Артема Ситника на посаду голови Національного антикорупційного бюро

Відозва з'явилася на сайті президента Володимира Зеленського.

"У зв'язку з цим рішенням Конституційного Суду та з колізією щодо можливої втрати повноважень директором Бюро ми чекаємо від виконувача його обов'язків ефективної реалізації антикорупційної політики в період до обрання на чесному та прозорому конкурсі нового керівника. Висловлюємо абсолютну впевненість у тому, що НАБУ обов'язково залишиться стрижневим правоохоронним органом, який забезпечить застосування сучасних антикорупційних практик і суттєво поліпшить якість державної антикорупційної політики", - йдетсья у заяві.

В Офісі Президента також зазначили, що КС дає оцінку саме тодішнім управлінським рішенням щодо кадрових призначень, а не оцінку якості роботи самого органу.

"Тим більше в рішенні чітко підкреслено, що сам факт неконституційності призначення директора НАБУ, на думку КС, не скасовує чинності та спроможності самого Національного антикорупційного бюро України", - додали у відомстві.

Офіс Президента також закликав директорат НАБУ "організувати свою роботу сьогодні так, щоб були враховані всі нові правові обставини, а оперативна та слідча діяльність не зупинялася у зв'язку з уточненням організаційної структури та її узгодженням з Конституцією".

Нагадаємо, призначення Ситника директором НАБУ визнали неконституційним.