«Депутати провели перемовини з в.о. мера Охтирки. Він вийшов до людей, сказав, що поки ніхто не буде встановлювати нового пам’ятника. Запросив на сесію міської ради 26 лютого, де міськрада прийме рішення відповідно до «думки громади». Цікаво, це як? Хто більше заплатить?», – написав Аронець.

Він також повідомив, що в суботу один з прибічників комуністів розбив голову активісту «Свободи», коли намагався влучити скляною пляшкою в нардепа Ігоря Швайку.

«Очевидно, що комуністичним мамонтам не сподобалось таке рішення влади, тому їхні провокатори розбили голову активісту. Щоб провокатори більше не подумали щось подібне вчудити, провокатор отримав по заслугам», – додав він.

Як писав Вголос, 23 лютого 2013 року в Охтирці на Сумщині під час акції протесту проти відновлення поваленого пам’ятника Лєніну міліціянти та «беркутівці», ставши на сторону сповідників кривавого комуністичного режиму, вдалися до грубих і незаконних дій. Так, «правоохоронці» били та штовхали активістів, зокрема народних депутатів від ВО «Свобода» Андрія Мохника, Ігоря Мірошниченка та Ігоря Швайку.

Водночас міліція спростовує звинувачення.

Джерело: УП