Про це  інформує видання Сегодня.   

«Пишуть, що Макович в Донецьку помер. Хто не знає, це той самий чоловік який 7 квітня 2014 року зачитував народу «декларацію про державну незалежність»  «ДНР», – написав один з «активістів» так званої «ДНР» Борис Борисов.

«На ДРГ (диверсійно-розвідувальну групу) звалять як зазвичай», – єхидно прокоментували новину донеччани. Знайомі Маковича повідомили, що у того були серйозні проблеми зі здоров'ям – імовірно, проблеми з серцем.

Донеччани, які були свідками спроб організації «російської весни» в 2014 році, розповіли, що Макович активно виступав на мітингах на площі Леніна і був одним з улюбленців літніх учасників заходів на площі Леніна.

«У Маковича був тихий, вкрадливий голос. Йому на той момент трохи більше 50 років було, але через бороду здавалося, що він набагато старше. Люди похилого віку приймали його за свого, він добре вмів говорити, переконувати. Після його виступів мотивована натовп легко йшов на захоплення будівель», – згадує донеччанин Назар.

Нагадаємо, в квітня 2014 Макович був спікером «народної ради ДНР». У червні того ж року Маковича заарештували бойовики «ДНР», підозрюючи його в загибелі журналіста Першого каналу Анатолія Кляна. З'ясувалося, що саме Макович організував поїздку матерів солдатів-строковиків до військової частини з вимогою відпустити солдатів додому. Поїздка відбулася вночі, автобус в темряві був обстріляний самими бойовиками, оператор отримав смертельне поранення в живіт, оскільки був без бронежилета. Близько місяця Макович перебував «на підвалі», потім був відпущений.