В онлайн-опитуванні на сайті, створеному незаконного референдуму, який депутати захопленої Верховної Ради Криму ухвалили провести 16 березня, згідно з результатами, взяли участь 102% аудиторії. Показано, що за возз’єднання Криму з Росією проголосували 78% (19681 осіб) взяли участь в опитуванні, а за відновлення Конституції Криму 1992 року – 24% (6144 осіб).

Як відзначає Центр журналістських розслідувань, на запущеному 10 березня сайті референдуму, якщо судити за результатами голосування, за один неповний день встигли залишити свої голоси більше 25 тисяч людей.

Нагадаємо, що парламент АРК ухвалив рішення увійти до складу РФ в якості суб’єкта Російської Федерації, призначити на 16 березня 2014 року загальнокримський референдум (включаючи Севастополь), на який винести два альтернативних питання – про входження до складу РФ або про повернення Конституції-1992 та статус Криму як частини України.

Парламент Криму також звернувся до президента Російської Федерації і Федеральних Зборів Російської Федерації з пропозицією розпочати процедуру входження Криму до складу Російської Федерації як суб’єкта РФ.

Меджліс кримськотатарського народу закликає виборців автономії бойкотувати референдум 16 березня.

Джерело: DT.UA