Про це інформує прес-служба Державного агентства земельних ресурсів.

Українці представили цей документ під час Десятої конференції із стандартизації географічних назв ООН, у якій безпосередню участь брали понад 90 учасників з країн-членів ООН.

Експерти Держземагентства України доповідали на засіданні робочої групи з підготовки проекту резолюції конференції про впровадження української системи латинізації географічних назв. При його обговоренні українська позиція отримала підтримку експертів з Великої Британії, Російської Федерації, США, голови робочої групи П. Пялля (Естонія) та інших.

Зокрема, українські спеціалісти поінформували учасників конференції про встановлення в Україні єдиних правил транслітерації українських власних назв латиницею, які використовуються в офіційних документах, при виданні картографічних творів, на табличках і вказівниках назв населених пунктів, вулиць, зупинок, станцій метрополітену тощо.

На 27-й сесії Групи експертів ООН з географічних назв представники української делегації ознайомилися з новітніми інформаційними матеріалами щодо питань стандартизації географічних назв, а також з топонімічними настановами для редакторів карт для міжнародного використання.