Заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко прокоментував інцидент у лікарні Жовкви на Львівщині, де двоє хворих померли через відсутність електропостачання, в результаті чого вимкнулися апарати ШВЛ.

Про це повідомляє Українська правда.

За словами Тимошенка, коли в лікарні зникла електроенергія, то генератори, які спеціально передбачені для таких випадків, не увімкнулися. Медики почали робити вентиляцію легень вручну, за допомогою дихальних мішків, але врятувати хворих не вдалося.

Він наголосив, що всі лікарні під час пандемії мають бути готовими до таких позаштатних ситуацій. Тимошенко також заявив, що в Офісі Президента будуть робити кадрові висновки, зокрема й на рівні райдержадміністрації.

Разом з тим, голова ЛОДА Максим Козицький заявив, що  лікарні наявні два електричних генератори, які можна застосовувати при аварійних відключеннях світла. Один електрогенератор під’єднаний до електромережі в пологовому відділенні. А другий електрогенератор на момент приїзду слідчо-оперативної групи та зі слів самих працівників медичного закладу "знаходився в гаражному приміщенні на території лікарні" і не був підключений до електромережі.

У керівництві лікарні відповіли, що генератор не було задіяно до реанімаційного відділення, оскільки в ньому начебто не було потреби. Читайте більше новин за посиланням:

Читайте більше новин за посиланням: