У четвер, 28 січня, в Донецьку представники незаконних терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР" організували форум “Русский Донбасс”, де мають намір ухвалити єдину доктрину з російською мовою в основі.

Про це інформує "Новинарня".

Лідер НЗФ “Луганська народна республіка” Леонід Пасічник заявив, що ця подія закріпить спільну позицію "ЛНР" і "ДНР" у єдиній доктрині. За його словами, вона ухвалить цінності, які нібито знищує Україна: сім'ю, російську мову, повага до радянського минулого, яке він назвав "героїчним", "русскій мір" тощо.

Незаконно обраний у Криму депутатом Державної думи Росії Андрій Козенко (який, до слова, знаходиться під санкціями санкції США, ЄС, Канади і Швейцарії, - ред.) заявиви, що російська мова є “фундаментальною основою єдності Донбасу і Росії”.

До слова, проєкт так званої "доктрини" оприлюднили ще 20 січня.

Що відомо про подію

  • Так званий міжнародний форум “Русский Донбас” відбувається в “Центрі слов’янської культури” у Донецьку.
  • Загалом участь у заході беруть приблизно 400 осіб.
  • Серед учасників: глава “ДНР” Денис Пушилін, глава “ЛНР” Леонід Пасічник, незаконно обраний депутатом Держдуми РФ у Криму Андрій Козенко (“Єдина Росія”), депутат Держдуми РФ від КПРФ Казбек Тайсаєв, викладачі вишів, діячі культури і науки, представники ЗМІ та інші.

Читайте більше новин на нашому сайті: