Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила президент ГО «Альянс Франсез міста Львова» Наталія Демчук, інформує кореспондент Вголосу.

«Цьогоріч програма фестивалю представить традиційні заходи: кінопокази, концерти, виставки. Що стосується кіно, то це будуть як і ретроспективні стрічки, так і нова хвиля французького кінематографу. Також відбудеться фестиваль допрем’єрних показів та дві «Ночі короткого метру», – розповіла Демчук.

За її словами, абсолютно новим буде фестиваль «Дуже коротких фільмів».

В межах 11-тої «Французької весни» відбудуться музичні концерти класики у сучасній обробці, фотовиставка шедеврів Пінзеля під час експонування творів Майстра у Луврі, а також будуть представлені традиції французької гастрономії.

«Новим стане спільний проект паркуристів із України та Франції, який відбуватиметься під патронатом Львівської міської ради. Цей проект розширює діапазон діяльності Французького альянсу, включаючи до його діяльності й роботу в соціальному форматі. На наше переконання, тільки та країна має майбутнє, яка плекає талановиту молодь», – підсумувала Демчук.

Фестиваль «Французька весна» триватиме до 5 травня.