Про це повідомляє tokar.ua.  

Денис навчається в університеті «ХПІ» на 6 курсі на факультеті комп'ютерних та інформаційних технологій. На змагання той повіз свого робота-сумоїста TrisM, якого хлопець зібрав за місяць власноруч.
Хлопець каже, що купував деталі в Китаї через інтернет, а також на місцевому радіоринку. «Корпус друкував на 3D-принтері. Брав деякі деталі з неробочого вінчестера. Деякі датчики університет допоміг взяти у нас на кафедрі», – розповів студент-розробник.

Змагання Robomaticon проходять у Варшавському політехнічному університеті з 2010 року. Механізовані учасники повинні виконувати певні завдання або битися один з одним в рамках наступних категорій: MicroMouse, Freestyle, Humanoid Sprint, Line Follower, Death Race, Humanoid Sumo, Puck Collect, Line Follower Enhanced і xSumo.
Розробка харків'янина Дениса зайняла друге місце в категорії xSumo, завдання TrisM було виштовхнути супротивника за межі рингу. Робот українця впорався з усіма опонентами, крім польського противника. «З одним учасником у мене була досить запекла боротьба. До двох перемог. А ми з ним змагалися цілих п'ять раундів. Я відразу побачив, що у нього робот потужніший. Він переміг у чесній боротьбі», - говорить Денис Волошин.

Одногрупник Дениса Павло Білоусов виступив в іншій дисципліні – Line Follower. Тут головне завдання робота – їхати по лінії, точно і швидко. Однак, як він це буде робити і які використовувати датчики, продумати повинен конструктор. В результаті Opossum, який обійшовся Павлу десь у тисячу гривень, не став кращим, але потрапила в почесну десятку. Загалом у цьогорічних змаганнях взяли участь близько 200 робототехніків.