В пункті пропуску «Кучурган» прикордонники Подільського загону виявили викрадений в Італії автомобіль.

На в’їзд в Україну прибув легковий автомобіль «BMW» під керуванням 40-річного громадянина Молдови, повідомляє Держприкордонслужба України.

Під час прикордонного контролю відбулось спрацювання бази даних Інтерполу. З’ясувалося, що транспортний засіб було викрадено в  Італії у 2018 році.

Наразі автомобіль передано представникам Національної поліції для подальшої перевірки та правового рішення.

А в міжнародному пункті пропуску «Старокозаче», що також на кордоні з Молдовою, прикордонники виявили іноземця, який перебував у міжнародному розшуку.

Громадянин Молдови намагався в’їхати на територію України автомобілем марки «Мерседес». Проте під час прикордонного контролю відносно чоловіка спрацювала міжнародна база даних Інтерпол з вимогою про арешт та подальшою екстрадицією.

Іноземця розшукували правоохоронні органи Німеччини з метою притягнення його до кримінальної відповідальності за замах на вбивство групою осіб.

Провівши невідкладні заходи щодо затримання, прикордонники проінформували Укрбюро Інтерполу у м. Києві та передали 22-річного громадянина Молдови співробітникам Нацполіції.

Загалом з початку року за базою даних Інтерполу реалізовано 1 273 спрацювання: 512 – відносно осіб, 49 – щодо транспортних засобів та  712 – паспортних документів.