Його автором виступив народний депутат Сергій Міщенко (позафракційний). На переконання депутата, «колапс у Києві спричинила не погода, а нинішня влада Партії регіонів, що «керує» столицею».

Міщенко зазначив, що бездіяльність КМДА - це «злочин перед громадою Києва».

«Тому я зареєстрував проект постанови, в якому Верховна Рада вимагає від Президента України відправити у відставку голову Київської міської адміністрації О.Попова», - відзначає він.

Депутат переконаний, що київська влада виявилася повністю неготовою до зими 2013 року, і «апогеєм безвідповідальності і безпорадності КМДА» стали снігові хуртовини 22-23 березня.

«Був досвід снігопадів у грудні 2012 року, але він нічому не навчив. Влада ще за тиждень отримала попередження від синоптиків про надзвичайні погодні умови. Все, що вони зробили, - звернулися через інтернет до водіїв з проханням обмежити використання приватного транспорту. Більше не було зроблено абсолютно нічого», - сказав Міщенко.

За його словами, оперативний штаб з надзвичайної ситуації був відкритий в столиці тільки через добу після того, як почалася негода.

«Діяльність штабу звелася до звільнення чиновників, а Київ самостійно продовжує боротися з наслідками негоди. Вже почалися паводки, а Попов далі шукає винних, і нічого не робиться, щоб запобігти новому стихійному лихові в Києві, можливо, ще страшнішому, ніж снігопад», - зазначив Міщенко.

Нагадаємо, сьогодні, 27 березня, в Києві під будівлею Київської міськдержадміністрації протестувальники від опозиції вимагали відставки глави відомства Олександра Попова.

Раніше Олександр Попов визнав, що в ситуації з ліквідацією наслідків снігопадів в столиці були допущені деякі помилки.

Джерело: Кореспондент