Про це повідомила прес-служба ВО «Свобода».

Ініціатори постанови сподіваються, що проект знайде підтримку у народних депутатів, адже ситуація з тривалою відсутністю міського голови у Чернівцях є неприйнятною.

«Будь-яким населеним пунктом, а особливо таким унікальним містом як Чернівці, має керувати людина, якій громада довіряє. Аналізуючи майже дворічний період «безголів'я» у головному місті Буковини, ми бачимо катастрофічне падіння довіри до представницьких і виконавчих органів міста. Така ситуація, на жаль, є закономірною, адже представництво у міській раді не відповідає волевиявленню чернівецької громади. Містом керує фактично призначена особа, що неприпустимо з точки зору європейських демократичних цінностей», – зазначив Руслан Зелик.

Ініціатори проекту постанови про призначення позачергових виборів міського голови Чернівців пропонують провести вибори 2 червня 2013 року.

Окрім цього, 7 лютого зареєстровано проект постанови про призначення позачергових виборів Новодністровського міського голови. У разі ухвалення проекту постанови у Новодністровську вибори відбудуться 17 березня 2013.