Російське товариство ім. О. Пушкіна у Львові спростувало інформацію про зміну керівництва товариства. Про це йдеться у заяві Російського товариства ім. О. Пушкіна у Львові.

В заяві зазначено, що товариство продовжують очолювати обрані в липні 2004 р. на 2 роки рада товариства, голова товариства О.Ю. Лютиков, заступники голови товариства В.В. Кравченко та Т. Я. Швецова, термін повноважень яких закінчується 11 липня 2006 року. "Так звана конференція товариства, яку про бізнесмен О. Г. Свістунов, є нелегітимною, так як скликана та проведена з грубими порушеннями Статуту товариства.

Захоплення приміщення Російського культурного центру - це приклад беззаконня, дестабілізації в суспільстві і правовий нігілізм з боку п. О. Свістунова та його поплічників", - йдеться у заяві Російського товариства ім. О. Пушкіна у Львові. "Ми виступаємо проти будь-якого політичного тиску на національно-культурні товариства, тим більш - напередодні виборів до Верховної Ради України. Наша діяльність спрямована на гармонізацію суспільства та міжнародних стосунків в Україні, ми проти розігрування політичної карти екстремізму", - стверджують в товаристві.

30 червня на прес-конференції в Російському культурному центрі була поширена інформація про те, що 18 червня у Львові відбулась позачергова конференція Російського товариства ім. О. Пушкіна у Львові, на якій було змінено керівний склад товариства та обрано нового голову, раду товариства та ревізійну комісію. Було повідомлено, що новим головою Російського товариства ім. О. Пушкіна у Львові став львівський письменник і журналіст Олег Петров.