Громадянина Угорщини, який незаконно перетнув кордон з Росії, затримав учора наряд відділу «Вовчанськ» Харківського прикордонного загону.

Як зазначають у Держприкордонслужбі, іноземець мав усі підстави для легального в’їзду в Україну, проте він став жертвою шахраїв: в Росії невідомі зголосилися допомогти йому швидко дістатися додому. За свої послуги такі «помічники» отримали $10 тисяч. Ошуканого угорця шахраї покинули на російсько-українському кордоні.

Скоріш за все, іноземцю доведеться іще й витратитись на адміністративні штрафи за незаконне перетинання державного кордону та порушення прикордонного режиму.

У ДПСУ нагадують, що з 28 вересня іноземцям дозволено в’їзд в Україну за умови наявності у них (крім певних категорій) страхового полісу, який покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацію, та діє на строк перебування в Україні. При цьому особи, які прибувають з країн із значним поширенням COVID-19, мають вибувати на самоізоляцію.

Раніше повідомлялося, що чоловіка, який порушив кордон із Молдови в Україну, затримали у Болградському районі Одещини прикордонники Ізмаїльського загону.