Роскомнагляд направив на адресу компанії Google листа з вимогою вжити заходів щодо недопущення рекламування несанкціонованих масових заходів на відеохостингу YouTube.

Про це йдеться на сайті відомства.

"За наявною інформацією, ряд структур, що мають YouTube-канали, купують у YouTube рекламні інструменти (такі як "push-повідомлення") з метою поширення інформації про несанкціоновані (незаконні) масові заходи, в тому числі спрямовані на зрив виборів федерального і регіонального значення.

...У разі невжиття Google заходів реагування Російська Федерація буде розцінювати це як втручання в суверенні справи держави, а також ворожий вплив і перешкоджання проведенню демократичних виборів у Росії, залишаючи за собою право на адекватну реакцію."

Звернення пов'ящане з заявою заступника голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Андрія Клімова, що закордонні держави маніпулювали мітингувальниками на акції 10 серпня в Москві.

"Наші зарубіжні опоненти використовували можливості інформаційно-комп'ютерних технологій (в тому числі популярний в певних колах відеохостинг YouTube) для фактичного маніпулювання громадянами Росії, які прийшли на узгоджену владою акцію на площі Сахарова в Москві."

Нагадаємо, вчора в акціях протесту у Москві взяло участь майже 50 тисяч людей.