За інформацією ЗМІ, заарештований уродженець України Андрій Титаренко навчається в будівельному коледжі номер 30 у Москві.

Тим часом, ЗМІ повідомляють, що правоохоронці затримали четвертого підозрюваного у справі про хуліганство.

Як раніше повідомили в московській поліції, фігурантами цієї справи стали два мешканці Москви і один житель Підмосков'я. Суд 15 і 17 жовтня взяв під варту двох із них – тричі судимого Артема Новикова та уродженця Волгограда Тимура Мусікаева. Їх звинувачують у хуліганстві, вчиненому групою осіб за попередньою змовою.

У ніч на четвер, 10 жовтня, у московському районі Західне Браїлів невідомий зарізав хлопця Єгора Щербакова на очах у його дівчини, після чого втік.

У суботу ввечері і в неділю, 12-13 жовтня, сотні мешканців району вийшли на вулиці із вимогою знайти вбивцю, влаштували масові безпорядки та вступили у сутичку з поліцейськими.

Кількість затриманих мітингувальників становить близько 380 осіб. При цьому шестеро правоохоронців звернулися за допомогою до медиків, є госпіталізовані. Протестувальники, зокрема, прорвалися на овочеву базу і розгромили торговий комплекс Бірюза, були зафіксовані факти мародерства.

Джерело: Корреспондент