Про це вони розповіли під час бліц-дебатів сьогодні, інформує кореспондент Вголосу.

Степан Курпіль зазначив, що коли йде мова про зняття на користь іншого кандидата, це слід розцінювати як політичну технологію.

«Думаю, що це є політична технологія, коли хтось заявляє про якесь там соціологічне опитування на певному етапі, про знімання. Якщо думати про те, що потім в процесі виборів треба знімати свою кандидатуру, то, я думаю, що на вибори краще взагалі не йти. Кожна людина, яка йде на вибори, вона повинна вірити в свою перемогу», – розповів нардеп.

З його слів стало зрозуміло, що він не має наміру знімати свою кандидатуру на користь іншого кандидата від опозиції.

«Я не є самовисуванцем, який може так собі легко приймати рішення про висунення і потім про зняття. Я отримав мандат довіри від об’єднаної опозиції «Батьківщина», яка налічує найбільші опозиційні сили, а також від партії «Свобода». Я не можу легковажити таким довір’ям», – наголосив Степан Курпіль.

Натомість Володимир В’язівський наголосив на тому, що громада має обрати найбільш достойного кандидата від опозиції на кожному окрузі.

Нардеп підкреслив, що він також відповідальний перед тими людьми, які висловили йому свою підтримку. Проте він додав, що готовий зняти свою кандидатуру на користь більш рейтингового кандидата.

«Станом до 1 жовтня ми маємо визначити найдостойнішого. І я у випадку, якщо я не маю більшого рейтингу, аніж мої побратими, я буду грати на користь сильнішого. Сподіваюся, що і колеги мої будуть так само робити», – наголосив Володимир В’язівський.