Про це інформує "УНН" з посиланням на прес-службу ВК «Наступ».

«Черги чутно в мікрорайоні Ветка. Жителі повідомляють, що близько 4 год. ранку їх розбудили звуки автоматних черг.

Також мешканці Сніжного, Краматорська, Горлівки повідомляють, що протягом ночі відбувалася стрілянина і зараз теж йдуть обстріли», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у ніч на 1 липня Президент України Петро Порошенко оголосив про наступ на терористів Донбасу.

30 червня о 22:00 на Донбасі закінчився термін мирної угоди між силами антитерористичної операції та сепаратистами.

У зв’язку з цим ввечері у Києві розпочалося засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому розглядалися рішення про продовження одностороннього миру з боку України або ж повернення до активної фази антитерористичної операції.

Раніше прес-служба президента України повідомила, що Петро Порошенко закликав Путіна посилити режим державного кордону з боку Росії, щоб припинити проникнення на територію України бойовиків і найманців і постачання для них зброї та бронетехніки.Своєю чергою Путін попросив Порошенка продовжити перемир’я й після 22:00 години 30 червня.

Рішення про перемир’я з сепаратистами викликало невдовлення представників Майдану: 29 червня під час Народного Віча представники добровольчих батальйонів «Донбас», «Айдар» та «Дніпро», центральна рада сотень Майдану, а також громадські спільноти Майдану вимагали від Порошенка запровадити воєнний стан на Донбасі.