Про це розповів глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко в ефірі Еспресо.TV у суботу, 4 жовтня.

Валентин Наливайченко зазначив, що щодо цих людей відкриті кримінальні провадження, при чому ще з березня.

«Є відсторонені, є і затримані, є і заарештовані. Станом на сьогодні заарештовано чотири зрадники, офіцери високого рівня. Ще два керівники департаментів ключових втекли до наших призначень, вони у розшуку перебувають. Я вже не кажу про самого Якименка, який увійде в історію як перший, і сподіваюся, останній зрадник, який зрадив і службу цілу як керівник і власну державу, та ще й перейшов на бік агресора. При чому відкрито і зухвало», – сказав очільник СБУ.

Він додав, що екс-глава СБУ Олександр Якименко зараз перебуває у Росії. Там же – двоє його заступників і два керівники ключових департаментів, один з яких і планував розгін Майдану, виставлення снайперських груп і інших спецпідрозділів. Також в Росії переховуються офіцери, які досліджували всю опозицію.

«Були цілі відділи. Відділ по «Батьківщині» окремо сидів, відділ по УДАРу, на пресі України був цілий кабінет, який проти нас готував незаконні публікації за готівку», – розповів Валентин Наливайченко.

Як писав «Вголос», нещодавно Наливайченко розповів, що екс-голова СБУ Олександр Якименко є підозрюваним №1 у справі про розстріл людей на Майдані.