Чимало прихильниць кандидатки у президенти США Гілларі Клінтон продемонстрували свій вибір у день голосування, 8 листопада, вдягнувши на дільниці брючні костюми, пише «DW».

Своєрідний "флешмоб" розпочався із закритої групи у соцмережі Facebook, що налічувала 50 учасниць, які вирішили вдягнути таке вбрання у день виборів. Спільнота, доступ до якої можливий лише за запрошенням, зараз нараховує більше 2,2 мільйона учасниць, повідомляє агентство AFP.

За інформацією американських ЗМІ, групу під назвою Pantsuit Nation ("Нація брючних костюмів") започаткувала прихильниця екс-держсекретарки Ліббі Чемберлен зі штату Мен на північному сході США. "Гілларі елегантно та стійко втілює боротьбу жінок за рівність, а брючний костюм - символ цієї боротьби", - прокоментувала вона CNN.

Клінтон не раз як критикували, так і хвалили за її вбрання із брюками, утім, це стало елементом її образу. Поп-зірка Бейонсе на заході на підтримку кандидатки змінила традиційні сексапільні вбрання на брючний костюм. Її танцюристи також вбралися у штанці блакитного кольору, що є кольором Демократичної партії. У групі на Facebook учасниці акції викладають фото свого одягу у день голосування. Проект також запустив власний однойменний вебсайт.