13 січня у Федеральному виправному комплексі в місті Терре-Хаут, штат Індіана, США, Лізі Монтгомері, яку визнали винною в жорстокому вбивстві, зробили смертельну ін’єкцію.

Про це інформує CNN.

Про її смерть повідомили о 1:31 ночі за місцевим часом. 52-річну Лізу Монтгомері стратили відповідно до рішення Верховного Суду США.

Злочин Лізи Монтгомері

Ліза Монтгомері у грудні 2004 року у місті Скідмор, штат Міссурі, задушила вагітну жінку. Жертвою стала 23-річна Ліза Джо Стіннет, яка була на 8 місяці вагітності. Монтгомері вирізала кухонним ножем з лона своєї жертви ненароджену дитину і забрала зі собою. Дитина вижила.

Судовий процес

Лізу Монтгомері визнали винною у 2007 році і у 2008 посадили до федеральної жіночої в’язниці. Там її лікували психіатри. Суд присяжних вирішив їй присудити смертну кару.

Спочатку її мали стратити 8 грудня 2020 року, але страту відтермінували у зв’язку з тим, що адвокати вбивці захворіли на коронавірус.

Тоді  Федеральне бюро в’язниць встановило нову дату – 12 січня 2021 року. Але адвокати попросили призначити їй додаткове лікування у психіатра. Тоді суд переніс страту на невизначений термін. Але згодом Верховний суд таки вирішив стратити Монтгомері 13 січня.

До слова, востаннє у США на федеральному рівні стратили жінку у 1953 році.

Читайте більше новин на нашому сайті: