Губка Боб був улюбленим мультиплікаційним персонажем, тому родина Уолкер вирішила встановити плиту, що зображала її улюбленого героя, одягненого у військову уніформу.

Наступного ж дня адміністрація цвинтару повідомила зажадала від родичів демонтажу незвичної надмогильної плити вважає її «невідповідною для історичного кладовища». Хоча, члени сім'ї Уолкер заявляють, що спочатку адміністрація погодилася з їхнім рішенням.

Зрештою, плиту на могилі військового ветерана, а також її дублікат, який був встановлений поряд для ще живої сестрички Уолкер, були демонтовані. Замість Губки Боба адміністрація кладовища пропонує встановити нову плиту, які «злегка схожа на персонажа». Адміністрація обіцяла вирішити це питання на зустрічі з членами сім'ї Ролкер, яка має відбутись цього тижня, та заявила, що готова відшкодувати вартість демонтованих плит і оплатити витрати на нові.

Натомість родичі Уолкер заявили про своє розчарування діями адміністрації кладовища. Сестра ветерана Кари Ролкер заявила, що єдине, що може зробити адміністрація для її родичів, це повернути пам'ятники на місце, бо це саме те, чого бажала б сама Кімберлі.

Джерело: РІА Новини