Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА, з посиланням на робочу поїздку голови адміністрації в Городецький район.

Михайло Костюк здійснив огляд середньої загальноосвітньої школи І ступеня, в якій під час навчального періоду вчаться у 3 зміни майже 500 дітей. Було розглянуто можливість будівництва нового навчально-виховного комплексу та подальше облаштування старої ЗОШ під школу мистецтв. 

В межах поїздки Михайло Костюк оглянув та ознайомився з роботою амбулаторії загальної практики - сімейної медицини с.Суховоля. Під час огляду було обговорено можливості розширення приміщень амбулаторії та доцільність заміни санітарного автотранспорту для відділень швидкої невідкладної медичної допомоги. Голова Львівської ОДА наголосив, що сільську медицину необхідно упорядковувати, оскільки вона є первинною ланкою і повинна бути якісною та ефективною. 
У с.Мшана керівник області оглянув ЗОШ І-ІІІ ступенів, зокрема дитячий садок та котельну. Було вирішено до кінця року провести заміну системи гарячого водопостачання для цих закладів. Також Михайло Костюк ознайомився з роботою лікарської амбулаторії у с.Мшана, зокрема наголосив на необхідності функціонування сільської аптеки. 
Також під час робочої поїздки голова Львівської ОДА ознайомився з роботою пришкільного табору Городоцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, оглянув приміщення школи, спортзал та бібліотеку. Літній відпочинковий табір працює за двома профілями: національно-патріотичний та спортивний. До відпочинку залучено 180 учнів: 1-8-х та 10–х класів, а також дітей-сиріт, інвалідів, дітей з багатодітних та неповних сімей. 

Окрім цього Михайло Костюк оглянув та ознайомився з перебігом виконання робіт щодо ремонту фельдшерсько-акушерського пункту у с.Братковичі. Під час огляду він звернув увагу на необхідності передбачити вентиляцію приміщень будинку, утеплення його фасаду та укріплення фундаменту, а також наголосив, що Львівська ОДА зробить усе для завершення якісного ремонту цього ФАПу.