Особливо, що стосується червоних свят, перейменування назв вулиць, знесення пам”ятників комуністичних ідолів та до них наближених. Це стосується і написаних підручників, і перейменування поліції та інше. Київ довго чекав на переймернування назви “поліція” і лише тоді коли це зробив “старший брат”- “молодша сестра” нарешті наважилася провести цю акцію. Але за духом і діями наша поліція залишилася типовою радянською міліцією. І її головна мета- рятувати владу від гніву народного.

Маємо АТО, а не російську агресивну війну проти України. щиро і широкомасштабно торгуємо з Росією, кидаємо за грати безневинних патріотів, учасників бойових дій, волонтерів, відпускаємо на волю російських провокаторів, шпигунів, тітушок- все точнісінько, як у путінській Росії. Російські, і так звані “українські” канали, ведуть , на замовлення Кремля, геббельсівську агітацію та пропаганду проти нашої держави. І нічого- досить комфортно себе поводять, як, наприклад- Інтер. А нацрада по телебаченню воює з вітряками, а не з ворогами України в духовному просторі. Кремль легко маніпулює історією, і ще недодавна в Україні виходили книги про “колиску трьох братніх народів”. І вочевить, Кремль видає потрібні йому, червоні дацзибао, як має писатися історія, література та інше.

Російський вождь затвердив програму святкування “Дня Побєди”. У той час , коли агресор, що окупував українську територів і вбиває наших воїнів, не припиняє імперіалістичної, несправедливої війни, в українських містах маргінали, керовані Кремлем і його таємними агентами в Україні, несуть криваві стяги, портрети найбільшого вбивці за все існування людства- Сталіна, а українські каральні органи виконують роль страусів, або ж самі організовують промосковських бандитів -тітушків, щоб чинити провокації проти національно- патріотичних сил. Знову ж таки, як в матушці Росії.
 

Якравим доказом промосковської політики в Україні стало святкування дня перемоги.

Міфічного 9 травня, а не 8 травня, як це роблять у всьому світі. Вулиці українських міст заполонили тисячі прихильників Росії і адептів Путіна і всі вони, у переважаючій більшості, є ворогами незалежної України. Псевдоветерани, що на час закінчення війни мали по 5-6 років гордо крокували по українских містах з атрибутикою ворожої нам держави. Ніхто не заарештований за антидежавну пропаганду. Можна було бачити з якою люттю вони вигукували антиукраїнські гасла під рев російських гармат, що поливали снарядами наших захисників у Донбасі. І що ж робила наша доблесна поліція? Як завжди, разом з найманими провокаторами- тітушками били патріотів і тих, хто щиро вболіває за долю України.

Не з приємних було дивитися, як українські генерали із світоглядом своїх вчителів, клали квіти до пам”ятника радянському генеролові Ватутіну, який разом з Жуковим, “израсходовал украинских ребят”. В іншій країні ці малоосвічені суб”єкти з лампасами , прямо маршем, загуділи б у відставку. Так ні ж, довели вірність Кремлю.

Поліційні очільники били себе в груди, заявляючи про свою непричетність до побиття патріотів і координації дій тітушків, що викликало в українців лише вживати слова російськомовного походження.

В дні спогадів про переможні фанфари, потужною хвилею працювали російські і проросійські мас медіа в Україні, особливо непотоплюючий Інтер, який демонстрував сфальсифіковані милі спогади про ВОВ. Виникає питання: “А де ж наша ура- патріотична національна рада по телебаченню?” Вона заснула, а щоб збудить… “Руский мир” на вулицях укранських міст, в особі “Безсмертного полку” теж 9 мая святкував перемогу. Правда, була ще одна перемога прокремлівської влади -по садистськи, і по -варварськи, розгромлений офіс ОУН, незважаючи на те, що націоналісти насмерть стоять на передовій, в Донбасі.

Патріоти і вірні Українських Церков молилися за загиблих у Другій світовій війні, молилися за те, щоб диктатори всіх мастей ніколи не розв”язували чергових світових катаклізмів, бо тривожить від того, що з Москви знову лунає :”Можем повторить”. Очевидно, ціною більшою, ніж попередніх 50 мільйонів.