Таку думку висловив голова постійної комісії обласної ради з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК, енергоефективності і розвитку підприємництва Тарас Федак під час зустрічі у Львівській обласній раді сьогодні, передає кореспондент «Вголосу».

Тарас Федак сказав, що Кабінет міністрів зараз працює над удосконаленням цієї Угоди, оскільки під час її реалізації можуть виникнути проблеми.
Водночас голова профільної комісії зазначив, що видобуток сланцевого газу в області варто розвивати, бо він може стати «золотою карткою» регіону.
Голова комісії Львівської обласної ради з питань екології, природних ресурсів та рекреації Олексій Балицький  додав, що ще до підписання Угоди про розподіл вуглеводнів заявляв, що сланцевий газ на Львівщині треба видобувати, однак «не з тодішньою владою, не на даному етапі та не за існуючих тоді умов».

«Зараз працює міжвідомча комісія, головою якої є Продан – міністр енергетики. Вони напрацьовують механізм виключення згаданої корупційної складової. З Угоди має бути виключена корупційна складова, напрацьований механізм отримання вигоди для територій, а також чітко визначена екологічна безпека. Судячи із того, як рухаються відповідні документи у Києві, можливо, вже цього року компанія вийде на геологічне вивчення родовищ», – сказав Олексій Балицький.

Як писав «Вголос», Львівська обласна рада запропонувала Міненерго включити Львівщину до Угоди про видобуток вуглеводнів через комунальне підприємство, щоб громада області могла отримувати відсоток прибутку від видобутку газу без компаній-посередників.