У розвинених країнах Європи влада взяла на себе відповідальність за боротьбу з коронавірусом, тоді як в Україні представники влади своїм прикладом показують, як порушувати локдаун.

Про це в ефірі ток-шоу “Говорить великий Львів” сказав депутат Львівської міської ради від ВО “Свобода”, ексвіцеспікер ВР Руслан Кошулинський.

“У Європі влада платить людям за те, що вони сидять вдома. У Німеччині платять 60% від зарплати, якщо німці сидять на карантині. І якщо хтось там порушить карантин, то штрафи будуть дуже жорсткими.

В Ізраїлі, якщо їхній громадянин приїхав з України і він навіть має довідку про те, що не інфікований, ця судина все одно два тижні сидить вдома. А на його будинку ставлять камеру. Якщо він порушить правила, то матиме величезні проблеми та штрафи. Та сама Німеччина у свою економіку з бюджету вклала спочатку 200 млн євро, а потім 300 млн. Власне вклала, а не забрала, давши можливість своїм підприємцям не збанкрутувати. Натомість в Україні державна влада усунулась від вирішення питань щодо коронавірусу, перекинувши на плечі місцевого самоврядування”, – пояснив Руслан Кошулинський.

Політик наголосив, що українські підприємці скасували свої штрафи у судах, оскільки вони через недолугість влади були неправомірними.

“Те, що відбувається в Україні, називається “велюровий карантин”. Тобто немає ніякої справедливості. І нічого з цього люди не виконуватимуть, вони намагатимуться хитрувати”, – пояснив Кошулинський.