Відмова від м'яса стає дедалі популярнішою серед українців. За даними соціологічного дослідження, наразі в Україні майже 2 мільйони вегетаріанців, йдеться у сюжеті «Сніданку з 1+1».

Зазначається, що в майбутньому прихильників такого харчування може бути ще більше.

Вегетаріанство – тренд, який невпинно набирає обертів серед українців. Це доводить соціологічне дослідження зоозахисної організації «Відриті клітки Україна» та Київського міжнародного інституту соціології. Вони нарахували, що понад 5% населення країни – вегетаріанці, а це майже 2 мільйони людей.

Більшість тих, хто відмовився від вживання м'яса, риби та морепродуктів, – молодь. За даними дослідження, найпоширеніший вік українських вегетаріанців – від 18 до 20 років. Цього ж віку і більшість веганів – або тих, хто відмовився від усіх продуктів тваринного походження, зокрема нерослинних молока та сиру. Таку статистику приблизно підтверджує і опитування «Сніданку».

Найбільше вегетаріанців, за даними соціологів, живуть у західних та центральних областях. І цілком можливо їх у найближчому майбутньому стане більше. Дослідження показало, що серед українців, які їдять тваринні продукти, монад 3 мільйони людей свідомо зменшують кількість м'яса у раціоні.

 

«Вголос»