Про це на своїй сторінці у Facebook написав перший віце-прем'єр-міністр - міністр економрозвитку і торгівлі Степан Кубів.

«Змінюємо законодавство, а точніше, цілий ряд нормативних актів, щоб: провести моніторинг стану розвитку широкосмугового доступу до інтернету в Україні; юридично закріпити, що швидкість інтернету не повинна бути менш ніж 30 мегабіт/сек., якщо для розвитку інфраструктури залучаються державні кошти», - йдеться в повідомленні.

Також Кубів зазначив, що Мінекономрозвитку має намір стимулювати залучення приватних інвестицій у розвиток широкосмугового інтернету, зокрема, для освітніх установ, установ охорони здоров'я, соціальної інфраструктури. Водночас, він зауважив, що Україна обмінюється досвідом із іншими країнами і шукає шляхи кооперації та співробітництва.

«Це, зокрема, країни-члени ЄС, Південна Корея, Японія та інші. Наприклад, Ізраїль. Там нещодавно говорив про кібербезпеку, цифровий порядок денний для України і нашу роботу з розвитку цифрової економіки», - написав Кубів.

Окрім того, перший віце-прем'єр нагадав, що нещодавно уряд підтримав ініціативу про спрощення доступу операторів телекомунікацій до інфраструктури.

«Очікуємо, що це збільшить кількість підключень до фіксованого широкосмугового доступу з 5 до 19 млн користувачів», - зазначив Кубів.