Кандидат у президенти України, лідер СПУ Олександр Мороз стверджує, що в Україні набирається цілий комплекс порушень виборчого закону, які б дали змогу за формальними чи неформальними підставами визнати вибори недійсними. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції у Львові.
В Україні зафіксовано безліч випадків примушування підписуватися за обрання провладного кандидата Віктора Януковича, ― стверджує Олександр Мороз.
Коментуючи порушення при зборі підписів за Віктора Януковича, Олександр Мороз сказав, що „організувати такі речі можна винятково зусиллями Державної Адміністрації. В уряді немає важелів, які б забезпечували таку блискавичну організацію по всій території України. Це є ще один аргумент щодо підозри того, що набирається цілий комплекс порушень закону, які б дали змогу за формальними чи неформальними підставами визнати вибори недійсними”.
За словами Олександра Мороза, порушення виборчого процесу полягають також у тому, що „вимоги щодо того, щоб дільничні комісії працювали у приміщеннях з підсобними приміщеннями, тендер по виготовленню скриньок виграла донецька група, розподіл керівних посад у ТВК стався явно провокативним шляхом”.
Сьогодні кандидат в президенти Олександр Мороз перебуває у Львові. Він провів прес-конференцію, поклав квіти до пам’ятника Т.Шевченку, а також поспілкувався з читачами Аргумент-газети по телефонній лінії. У програмі перебування Олександра Мороза також запланована зустріч з виборцями.