Таку думку висловив колишній міністр оборони України, народний депутат, кандидат у президенти Анатолій Гриценко під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент «Вголосу».

Анатолій Гриценко зазначив, що влада повинна максимально залучити до оборони країни тих людей, які готові взятися за зброю.

«Зараз є час мужиків 35-50. Досвідчених, які вміють володіти зброєю, в яких тверда психіка, мотивація, які готові йти і захищати країну. Далі буде час тих, які проявили себе у різних загонах Самооборони, під час Майдану, просто патріотично налаштованих хлопців, яких ще треба вчити», – сказав нардеп.

Він додав, що зараз в Україні в резерві військових сил перебувають близько 1 мільйона осіб, серед яких половина – офіцери.

«Зараз настав час формувати стовідсотково офіцерські підрозділи. Найперше – блокувати кордони, захистити людей там, організувати територіальну оборону і включитися там, де треба доукомплектувати наші полки та бригади до стовідсоткового кадрового складу», – сказав екс-міністр оборони.

На його думку, нинішнє керівництво України ігнорує той момент, коли у населення патріотичне піднесення. За словами Гриценка, у військкоматах справжнім професіоналам відмовляють, а «снайперів та десантників відправляють охороняти зв’язківців».

 

 

Як писав "Вголос", 13 березня Верховна Рада проголосувала за створення Національної гвардії України.