В Україні набули чинності нові зони адаптивного карантину. У "червоній" - 13 обласних центрів.

Відповідне рішення напередодні ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"Червона зона"

В цю зону увійшли: Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Харків, Хмельницький, Кропивницький, Чернівці, Чернігів.

Роботу громадського транспорту, ТРЦ і магазинів дозволили в Івано-Франківській, Полтавській, Миколаївській, Харківській та Хмельницькій областях.

В Івано-Франківській, Київській, Полтавській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях продовжують працювати заклади громадського харчування.

У Житомирській, Одеській, Луганській, Полтавській, Черкаській, Чернігівській областях дозволяється посадка пасажирів у транспорті приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення.

"Помаранчева зона"

В цю зону увійшли всі інші регіони.

Забороняється робота хостелів, турбаз і т. д. (крім готелів); розважальних закладів, ресторанів в нічний час; планових госпіталізацій в лікарні; спортзалів, фітнес-центрів, крім тих, які приймають відвідувачів з розрахунку одна людина на 10 квадратних метрів, установ культури; прийом нових змін в дитячі табори.

Забороняються масові заходи за участю більше ніж 20 осіб, робота закладів громадського харчування з 22:00 до 7:00.

В "жовту" і "зелену" зони не увійшов жоден регіон.

Читайте більше актуальних новин Вголосу: