Новинку запропонована з дизельним турбодвигуном, у 3-х варіантах довжини кузова, з різними конфігураціями салону (від 5 до 9 місць), передає «АвтоНьюс».

Новий Citroеn SpaceTourer доступний у версіях L1 (довжина кузова 4.6 м), L2 (4.96 м) і L3 (5.3 м). Основні комплектації моделі: Combi і Business. Перший варіант - з салоном на 5-9 місць - позиціонується як автомобіль для перевезення сім'ї та великої кількості речей, у тому - велосипедів, колясок і сумок різного формату. Другий - відрізняється більш дорогими матеріалами обробки інтер'єру і поліпшеною звукоізоляцією, наявністю індивідуального пасажирського крісла з підлокітником, а також спеціальної оббивкою сидінь Curitiba Triton.

У базовій комплектації Combi, яка може бути тільки з механічною коробкою передач, за замовчуванням встановлені: система ESP, круїз-контроль, фронтальні і бічні подушки безпеки, адаптований для українських зим стартер і генератор, підігрів нижньої частини лобового скла, електропривід бічних дзеркал з підігрівом.

У список опцій увійшли: передній 2-зонний клімат-контроль і додатковий кондиціонер для задньої частини салону, електропривід бічних зсувних дверей і система сенсорного відкривання дверей (за помахом ноги під бампером). Також доступний висувний Head-up дисплей для водія, моніторинг «сліпих зон», адаптивний круїз-контроль, система розпізнавання дорожніх знаків, система контролю втоми водія, сенсорний дисплей і камера заднього виду.

Двигун - турбодизель 2.0 HDi потужністю 150 к.с. Трансмісії: шестиступнева «механіка» або «автомат» аналогічного діапазону. SpaceTourer з МКПП у залежності від довжини кузова і конфігурації салону витрачають від 5.1-5.2 л палива на 100 км в змішаному режимі. У автомобілів з АКПП витрата в такому циклі становить 5.6 л / 100 км. Силовий агрегат відповідає екологічним нормам Євро-5.

«Вголос»