«Демократичні вибори за новим законом провести не можливо. У нас узаконена скупка виборців, тобто сьогодні можна надати виборцю будь-яку начебто агітаційну продукцію, вартість якої не перевищує 45 грн. Виходить, що за 45 гривень можна абсолютно легально, відповідно до закону, купувати голоси. Бюлетені сьогодні друкує сама ТВК будь-де, в будь-якій кількості, контролю ніякого не існує, бюлетені не захищені – там немає водяних знаків, це просто кольорові папірці, які можна роздрукувати на будь-якій фабриці або ксероксі в довільній кількості» - розповів Катеринчук.

Микола Катеринчук розповів які загрози є для виборів на Львівщині. Зокрема, він зазначив, що оскільки Партія регіонів не має достатнього електорату на Львівщині, то буде намагатися набрати відповідну кількість голосів за рахунок своїх сателітів.

«У виборах буде брати участь «Батьківщина» Деньковича. Ми стурбовані тим, що сьогодні відбувся рейдерський захват цієї партії. Відповідно деякі люди проголосують за бренд, не розуміючи, що Тимошенко там вже немає. Тому ми повинні повідомити людям, щоб вони голосували за партнерів Тимошенко, тобто за Народний Рух, ПРП, Європейську партію, але не втрачали надію і не саботували ці вибори», - сказав Микола Катеринчук.

Голова «Європейської партії» закликав також звернути увагу на діяльність партій «Пора» та «Сильна Україна».

«Ми всі пам‘ятаємо яку велику роль відігравала «Пора» під час Помаранчевої революції. Але подивіться що далі відбулося з цією партією. Зараз голова цієї партії є радником Януковича. У міській раді найбагатші депутати від партії «Пора». Також хочу сказати про Тігіпка. Це людина, яка подарувала країні недемократичний, антипідприємницький податковий кодекс, фактично ліквідувала вільне підприємництво на Україні і має взяти за це політичну відповідальність. Якщо вони пройдуть до органів місцевого самоврядування у Львівській області, то їхня діяльність буде просто обслуговуванням інтересів ПР», - розповів Катеринчук.

За словами Миколи Катеринчука, одним із способів запобігти фальсифікаціям при підрахунку голосів є ситуація, коли виборці будуть залишатися біля дільниць до того моменту, поки члени ДВК не вивісять протоколи з результатами виборів.

«Я розумію, що підрахунок голосів може затягнутися до третьої-четвертої ранку. Проте я закликаю людей залишатися біля дільниць, адже є процедура, коли по завершенню підрахунку голосів копія протоколу з результатами голосування має бути вивішена на стенді. Якщо буде стояти біля дільниці 200-300 людей, то я хотів би подивитись на тих фальсифікаторів, які за сто чи двісті доларів намагаються «намалювати» перемогу Партії регіонів», - сказав Микола Катеринчук.