Про це сьогодні на прес-конференції повідомив експерт Громадської мережі ОПОРА Олександр Неберикут.

Експерт Громадської мережі ОПОРА розповів, що сайт є більшою мірою інструментом для ознайомлення із великими масивами інформації, яку продукує ВР –  починаючи від голосування і закінчуючи прийнятими законами.

«Веб-ресурс «Парламент на долоні» тільки почав працювати цього тижня, у вівторок і за перші 2 дні було 10 тисяч заходів та близько 1,5 тисячі індивідуальних відвідувачів», – повідомив  Олександр Неберикут.

Як повідомив експерт мережі ОПОРА, основна мета сайту – представити зручний великий масив даних та інформації про діяльність депутатів Верховної Ради України.

Важлива опція сайту, за словами Олександра Неберикута, сторінка окремо взятого депутата – «Кабінет депутата», де показано певні тенденції в поведінці народного обранця. 

«Простежується також відвідуваність та присутність депутатів  на засіданнях комітету. Цю інформацію отримуємо шляхом інформаційних запитів», – зазначив Олександр Неберикут.

Як повідомила інформаційний директор Громадянської мережі ОПОРА у Львові Ірина Швець, новий веб-ресурс створили з метою зблизити виборця із народними депутатами: показати, яким чином голосують фракції та народні обранці, а також познайомити пересічного мешканця із тим, що відбувається безпосередньо в парламенті.