З 1 червня в Україні вводять сезонні обмеження на рух великовантажного транспорту по більшості автомобільних доріг загального користування.

Про це повідомляє «Укравтодор» у Facebook.

Зазначається, що в денний час доби за температури повітря вище +28 градусів буде запроваджено обмеження і заборона на пересування по дорогах загального користування державного значення вантажного транспорту фактичною масою понад 24 тонн і навантаженням на вісь більше 7 тонн.

Обмеження не поширюватиметься на транспортні засоби, які здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані з запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

«Для тимчасової стоянки транспортних засобів використовуються понад 900 майданчиків у смугах відводу доріг і біля об’єктів дорожнього сервісу», – йдеться в повідомленні.

Стежити за дотриманням обмежень для вантажного транспорту будуть територіальні підрозділи «Укртрансбезпеки» та відповідні обласні підрозділи Національної поліції України.

«Укравтодор» просить користувачів доріг та перевізників із розумінням поставитися до питання збереження доріг від передчасних руйнувань і дотримуватися умов тимчасових обмежень руху», – йдеться в повідомленні.

Додамо, що з кінця жовтня вантажівки на дорогах зважуватимуть під час руху.