На одному з полігонів Одеської області відбулися чергові випробування ракетного комплексу. Про це повідомляє в понеділок, 27 травня, прес-служба Укроборонпрому.

Під час стрільб перевірили роботу нововведень у конструкції крилатої ракети «Р-360».

Зокрема, ракета отримала нову головку самонаведення, яка дає змогу захоплювати ціль в умовах складного маневрування. Крилата ракета отримала й новий стартовий двигун, що забезпечує більш активне виведення на маршову ділянку польоту, а також крила і рулі більшої площі, які повинні підвищити керованість і маневреність «Р-360».

Окрім того, у крилатої ракети була замінена частина електронних і цифрових систем, які повинні забезпечити її роботу в складних умовах. Серед цих нововведень – новий радіовисотомір, завдяки якому вдалося зменшити висоту польоту Р-360.

Як зазначають у концерні, саме цей параметр є одним із найважливіших, оскільки чим меншою є висота польоту, тим складніше противнику побачити і перехопити крилату ракету. І тепер «Р-360» може летіти в лічених метрах над поверхнею. Це значно зменшує час для її виявлення, ідентифікації та перехоплення.

Водночас були замінені складові частини системи навігації, які тепер забезпечують роботу навіть в умовах потужного використання противником засобів радіоелектронної боротьби.

В «Укроборонпромі» зазначають, що загалом, враховуючи всі зміни в крилатій ракеті «Р-360», а також її можливості маневрувати на маршруті польоту до цілі, стає можливим обійти зони протиповітряної оборони противника і знищити ціль у тилу ворога несподіваним ударом.

[embed]https://www.facebook.com/ukroboronprom/videos/394104937859914/[/embed]