Про це повідомив заступник голови КМДА Ілля Сагайдак.

Система Road Zipper складається з бар'єру (з'єднані між собою секції, кожна з яких важить понад 450 кг) і спеціальної машини з гідравлічними механізмами, яка змінює положення секцій даної огорожі.

Машина проїжджає уздовж бар'єра не обмежуючи рух. Передбачається, що вранці на мосту Патона будуть додаватися одна або дві смуги в сторону правого берега, а ввечері - в зворотному напрямку.

Як пояснив заступник голови КМДА, попередній проект організації дорожнього руху на мосту Патона передбачав тільки по дві смуги руху для індивідуального транспорту в кожному напрямку і одну смугу для громадського транспорту, що створювало транспортні втрати в мережі. З цієї причини в мерії розглянули альтернативний варіант з комплексом Road Zipper.

Очікується, що з впровадженням нової системи транспортні втрати за критерієм соціально-економічної доцільності знизяться на 378 - 736 млн грн на рік, в залежності від методології розрахунків.

Крім того, зазначив Ілля Сагайдак, можна отримати економію в майже 3840 л палива на добу, а також зниження на 4993 кг / добу викидів СО2 в атмосферу.

Попереднє техніко-економічне обгрунтування з розрахунками на транспортної моделі проводила компанія A + S. Додатково необхідно провести проектування.

«Головне, що використання системи Road Zipper на мосту ім. Патона та проспекті Соборності дозволить зберегти смугу змінного напрямку руху, знизивши при цьому аварійність за рахунок фізичного поділу зустрічних потоків. Щорічно втрати від ДТП на Патона становлять 20 млн грн. За останні півроку на мосту Патона було 5 лобових зіткнень», - додав Сагайдак.

Така система впроваджена на мостах в Сан-Франциско, Нью-Йорку, Сіднеї та інших міст.