У четвер, 11 квітня, в Україні розпочав роботу Вищий антикорупційний суд. Про це заявив Петро Порошенко на сторінці у Facebook.

Президент наголосив, що Україна йшла до цього дня упродовж трьох років.

До відбору суддів залучили міжнародних експертів з Литви, Великої Британії, Македонії, Данії та Канади. Сьогодні призначені на посади судді склали присягу.

Відбір кандидатів тривав сім місяців. За цей час експерти переглянули кілька сотень претендентів та зуміли обрати 38 осіб, гідних обіймати відповідальні посади.

Довгоочікувана для України подія – запуск Вищого антикорупційного суду України. Ми 3 роки до цього йшли. До конкурсних процедур залучили висококваліфікованих міжнародних експертів – колишніх суддів та прокурорів з Великої Британії, Канади, Данії, Литви, Македонії. І особисто для мене цей конкурс став справжнім проривом.І сьогодні 38 нових суддів приступають до виконання обов’язків у новому суді. У них є важелі та інструменти, щоб бути успішними, – судовою реформою їм надана незалежність від законодавчої та виконавчої гілок влади, і від Президента також. Дякую кожному, хто повірив у реформу і цей суд, і почав писати нову історію та будувати нову систему, керуючись європейськими стандартами та цінностями.

Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 11 квітня 2019 р.

Як писав “Вголос”, Порошенко розповів про свій план у випадку перемоги Зеленського.

Напередодні Аваков попередив Порошенка і Зеленського.