Про це інформує прес-центр СБУ.

Він підозрюється у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.208 (організація незаконного збройного формування або участь у ньому), ч.2 ст.209 (бандитизм), ч.3 ст.222 (незаконне придбання, передача, збут, зберігання, перевезення або носіння зброї, її основних частин, боєприпасів, вибухових речовин та вибухових пристроїв) Кримінального кодексу РФ.

Затриманий також підозрюються у причетності до вбивств місцевих мешканців під час збройного нападу на органи влади та управління одного з населених пунктів Чеченської республіки РФ, який було скоєно в 2005 році у складі злочинної групи.

СБУ у ході спеціальної операції із задіянням бійців спецпідрозділу «Альфа» затримала зловмисника на орендованій ним квартирі в Одесі.

Переховуючись від органів слідства, зловмисник використовував підроблений паспорт на ім’я громадянина Киргизької Республіки.

Наразі затриманий перебуває в ізоляторі тимчасового утримання, вирішується питання щодо застосування стосовно нього екстрадиційного арешту у встановленому законом порядку.