Такі дані представив фонд AVentures Capital у своєму щорічному дослідженні Dealbook of Ukraine, повідомив «Укрінформу» керуючий партнер AVentures Capital Євген Сисоєв.

«Після спаду в 2016 році, в Україні спостерігається рекордне зростання інвестицій – загальний обсяг інвестицій в українські ІТ-компанії становив 265 млн доларів за 2017 рік, що втричі (на 231%) більше показників 2016 року», – зазначив експерт. 

Згідно з дослідженням, у 2017 році було укладено 44 угоди, а в 90% з них передовими були іноземні інвестиційні фонди (напр. General Catalyst, IVP, Spark і Almaz Capital), але за участю українських інвесторів. Іноземний капітал становив 96% загального обсягу інвестицій, при тому що в 2016 році і раніше розподіл зовнішнього і локального капіталу було практично рівним.

«Загальний обсяг інвестицій в українські ІТ-компанії за останні 5 років становив 630 млн доларів, в тому числі за участю провідних світових інвесторів, що свідчить про розвиток і стійкість галузі в умовах економічних і політичних проблем країни», – повідомив Сисоєв.

 

«Вголос»