Як повідомляє Кримська правозахисна група у Facebook, за інформацією дружини політв'язня Галини Коломієць, стан здоров'я Андрія погіршився.

«Незважаючи на молодий вік, Андрій Коломієць страждає на кілька хронічних захворювань. Його мучить псоріаз, сильні головні болі, підвищений тиск», – йдеться в інформації.

Також повідомляється, що Коломійця вже вчетверте саджали до штрафного ізолятора. Кожного разу керівництво колонії знаходить формальні причини для покарання українця.

Як відомо, у червні 2016 року активіста Євромайдану Андрія Коломійця засудили в Криму до 10 років позбавлення волі в колонії суворого режиму. Його затримали в російській Кабардино-Балкарії в травні 2015 року за підозрою в зберіганні наркотиків, привезли в Крим та звинуватили у замаху на вбивство двох кримських співробітників спецпідрозділу «Беркут». За словами адвоката Коломійця, з доказів обвинувачення є тільки дві чорно-білі фотографії нібито обгорілої форми силовиків.

У квітні 2017 року Коломієць подав скаргу до Європейського суду з прав людини. Пізніше стало відомо, що стан його здоров'я погіршився, а необхідну медичну допомогу йому не надають.

Російська правозахисна організація «Меморіал» вважає Андрія Коломійця політв'язням і вимагає його негайного звільнення.

Після винесення вироку, Коломієць був етапований до виправної колонії № 14 Краснодарського краю, де перебуває з листопада 2016 року.