Про це повідомляє Асоціація ЕМА.

Мета фішингових шахраїв - переконати користувача, що він використовує безпечний легітимний ресурс. А коли ошуканий клієнт залишить на сайті конфіденційні дані своєї карти, вони виявляться в руках у шахраїв.

Зараз підроблений сайт знаходиться за адресою http://pb24corp.at.ua.  Оскільки з кожним днем ​​користувачі все більше дізнаються про кібершахрайства, зловмисники стають все винахідливішими. Наприклад, адреса деяких шахрайських веб-ресурсів починається з https - що говорить про «захищене з'єднання». Відсутність «s» в адресі (http, а не https) - одна з ознак фішингових сайтів, так як легітимні ресурси встановлюють безпечне з'єднання. Однак деякі шахраї навчилися робити сайти з https. Тим самим підвищуючи для користувача ризик «попастися» в їх пастку. Тому відсутність «s» - ознака шахрайського сайту, але присутність «s» - це не ознака легітимного сайту. Цю різницю важливо розуміти.

Фахівці Асоціації ЕМА виявили два фішингових ресурсу з https в адресах: https://tachsend.com/ і https://finens.biz/. Обидва сайти були підробками легітимного платіжного сервісу www.tachcard.ua, копіювали дизайн сайту, однак насправді не надавали послуги по здійсненню грошових переказів. На сайтах працювала програма підміни номера картки отримувача коштів. Тобто, користувач відправляв гроші одержувачу, а програма в останній момент підміняла номер карти - і гроші йшли на карту шахрая. При цьому на телефон відправника приходило смс про списання коштів з картки. Відповідно, він не розумів, що його обдурили.  Тим, хто попався на вудочку шахраїв, потрібно відразу ж звертатися до кіберполіції.