В Української делегації у Тристоронній контактній групі з’явиться речник для висвітлення офіційної та єдиної позиції представників ТКГ.

Про це заявив віцепрем’єр-міністр Олексій Резніков.

За його словами, наразі триває відбір кандидатів на посаду.

Резніков зауважив, що головним завданням речника буде фокусувати всі сигнали “one voice” від імені української делегації.

“Це висновок, який ми зробили, і ми будемо зараз виправлятися”, – наголосив він.

Нагадаємо, що і очільник української делегації у ТКГ Леонід Кравчук, і його перший заступник Вітольд Фокін неодноразово робили заяви, які викликали неоднозначну реакцію українського суспільства.

Крім того, МЗС та Офіс президента могли відмежуватися від цих заяв.

Резніков додав, що “ми спілкуємося” з Фокіним щодо його заяв про амністію бойовиків.

“Я підтримую низку законів про перехідне правосуддя, зокрема закон про амністію. Свого часу це питання піднімалося й в ООН, про це йдеться і в Мінських угодах, але чітко викреслюються ті, у кого руки в крові”, – зауважив  віцепрем’єр-міністр.

Читайте більше актуальних новин України та світу:

  • Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що  третя частина з півтора мільйона зареєстрованих переселенців проживає на території ОРДЛО.
  •  Олексій Резніков заявив, що Україна готує низку заходів створення нового міжнародного майданчика  щодо деокупації Криму.
  • Голова комітету з питань організації державної влади Андрій Клочко заявив, що у Раді не знають, коли вдасться заслухати заступника очільника української делегації в Тристоронній контактній групі Вітольда Фокіна.
  • Онучка Вітольда Фокіна – Марія заявила, що особисто познайомила дідуся з очільником Офісу президента України Андрієм Єрмаком.