Про це повідомила головний синоптик Opogode.ua Наталка Діденко.

Зокрема, в Антальї проливні дощі підтопили ряд готелів, постояльців евакуйовано. По середземноморському турецькому березі гуляє ураганний вітер, оголошено штормове попередження. У центрі Кемера пожежні розчищають дороги від повалених дерев. Також є повіомлення про постраждалих серед місцевих жителів. На грецькому острові Родос ситуація не краща: затоплено північно-східну частину острова, постраждала головна автомагістраль, ураганний вітер зірвав дахи будинків і зніс автобусні зупинки.

«Циклони, які можуть призводити до катастроф, як правило, живуть 1-7 днів. Отже найближчим часом ситуація у постраждалих районах має нормалізуватися. Однак циклони рідко з'являються в одному примірнику, ходять серіями. Тому повторення стихії також не виключено», – розповіла Наталка Діденко.

В Україні сьогодні штормовий вітер і проливні дощі вирують на півдні, сході і в центральній частині країни. По Криму і півдню оголошено штормове попередження, мешканцям рекомендують під час ураганного вітру не виходити без особливої потреби на вулицю.

Нагадаємо, синоптик Наталка Діденко прогнозує поліпшення погоди і значне потепління в Україні вже 23 жовтня.